ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Жітіқара ауданы білім бөлімінің Тоқтаров негізгі орта мектебі» КММ
КГУ «Тохтаровская основная средняя школа отдела образования Житикаринского района» Управления образования акимата Костанайской области
Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Тоқтаров с/о , Тоқтаров селосы, Школьная көшесі, 1 құрлыс
8(714-35)93-3-72
tokhtarovo@zhitikara.edu.kz

МЕНЮ

Мектеп 1966 жылы құрылған. Жұмыс істеген жылдары 2020 жылы Тоқтаров негізгі мектебі, "Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тоқтаров негізгі жалпы білім беретін мектебі"ММ болып өзгертілді. 2021 жылдың қаңтар айынан бастап мектеп Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданы білім бөлімінің Тоқтаров негізгі орта мектебі" КММ ретінде жұмыс істейді.

Мектепте 18 оқу кабинеті, спортзал, асхана бар. Оқыту бір ауысымда жүргізіледі. 2-4 жастағы балаларға арналған "Айналайын" шағын орталығы, 5 жастағы балаларға арналған мектепалды даярлық сыныбы жұмыс істейді. Мектепте білім беру процесінің барлық қатысушыларының білім беру ресурстары мен технологияларына тең қол жеткізуі, кез келген өмірлік жағдайда функционалдық сауаттылық пен бәсекеге қабілеттілікті көрсете алатын білім алушылардың жеке басының қалыптасуы мен дамуы үшін қолайлы жағдайлар жасалған. Мектептегі оқу-тәрбие процесі мұғалімдердің, оқушылар мен ата-аналардың сабақта және сабақтан тыс уақытта оқыту мен тәрбиелеу бағдарламаларын іске асыру арқылы бірлескен іс-әрекетінен тұрады.

© 2024. Все права защищены.